Ułatwienia dostępu

Konferencja Podsumowująca Projekt

Stowarzyszenie Wzgórza Dalkowskie w ramach projektu
„Organizacja w Synergii – Rozwój i Wsparcie w Sercu Wzgórz Dalkowskich” zaprasza na konferencję w dniu 23 października 2026r w godz. 16.30-19.00 w sali konferencyjnej GOK Bytom Odrzański.

PROGRAM:
16:30 – Rozpoczęcie konferencji
16:40 – Od wizji do realizacji – efekty projektu w liczbach i historiach – Mariola Włodarczak Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wzgórza Dalkowskie
17:00 – Bytom Odrzański – od grodu nad Odrą do celu turystycznego – Adrian Niżnikowski – Zastępca Burmistrza Bytomia Odrzańskiego
17:20 – Przerwa
17:45 – Dobre praktyki prosto z terenu – nasza checklista sukcesu – refleksje uczestników projektu
18:00 – Wakacyjne warsztaty kreatywne i poczęstunek w ogrodzie
19:00 – Zakończenie konferencji